Jsme mladý manželský pár ze Zlína a myslíme si, že fotografie může být více, než pouhý obrázek. Jsme přesvědčení, že není důležité pouze to, aby byla dobře nasvícená a kvalitní.

Věříme, že perfektní fotka vznikne pouze zachycením toho správného momentu, té nepatrné chvilky, kdy se všichni smějí a dívají se přímo do objektivu. Nervózního úsměvu ženicha těsně před příchodem nevěsty, nebo například toho kratičkého momentu, kdy se novorozeně upřeně zadívá na maminku, která ho drží v náruči.

Bohužel nemůžeme napsat, že máme 20 let zkušeností a rozsáhlé portfolio, přesto už se focení pár let věnujeme a za tu dobu jsme postupně zainvestovali do kvalitní techniky a nasbírali dostatek zkušeností na to, abychom věděli, že nejdůležitější je individuální přístup ke každému z Vás a Vaše spokojenost.

Manželka miluje děti, a proto se zaměřuje především na focení novorozenců, těhotenské focení a focení rodin s dětmi. Já jsem v poslední době propadl práci s videem a u fotek mě nejvíc baví portréty, páry a produktová fotografie. Na focení, kde je potřeba asistenta, jezdíme vždy spolu.

Největší odměnou pro nás je, když u Vás naše fotky vyvolají smích, radost, dojetí, nebo jakékoli jiné pocity, protože emoce jsou podle nás to, co dělá fotku jedinečnou!